Pristatymas

Galimi pristatymo būdai:

 1. Pristatymas Venipak kurjeriu iki Jūsų namų (arba darbo) durų.

  Pristatymo laikas: skubus pristatymas visoje Lietuvoje jau kitą darbo dieną.

  Pristatymo kaina: 2.99Eur. Perkantiems už 80 Eur (su PVM) ar daugiau - Vilniaus mieste pristatymas nemokamas (išskyrus sandėliavimo lentynas).

  Papildoma informacija: Jeigu prekės užsakytos darbo dienomis iki 15 val., jos išsiunčiamos tą pačią dieną, tuomet jau kitą darbo dieną pristatomos nurodytu adresu į bet kurį Lietuvos miestą (miestelį, kaimą) iki Jūsų namų arba darbo durų. Pristatymo dieną kurjeris paskambina bei sutaria su Jumis patogų pristatymo laiką. Prekės pristatmomos visoje Lietuvoje išskyrus Kuršių Neriją.

  Prekės išsiunčiamos tik gavus apmokėjimą, tad jei mokėjimą atlikote ne iš SEB banko, mokėjimą gausime tik kitą darbo dieną. C.O.D. paslauga - atsiskaitymas grynais pristatymo metu, papildomai apmokestinama      1eur (pridedama prie sumos pristatymo metu).

 2. Pristatymas registruotu paštu.

  Pristatymo laikas: Prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas, tik pagal atskirą susitarimą.

  Pristatymo kaina: 1.5 Eur (~5Lt) iki 0.5 kg - 3 Eur (~10 Lt) iki 2kg.

  Papildoma informacija: Prekių pristatymą į bet kurią Lietuvos vietą atlieka AB Lietuvos pašto tarnyba „Pašto siuntos". Dažniausiai pašto kurjeris nepristato Jūsų prekės tiesiai į namus ar biur, o palieka lapelį su informacija apie artimiausią pašto skyrių, kuriame Jūs patys turėsite atsiimti užsakytas prekes Jums patogiu metu. 

 3. Užsakytų prekių atsiėmimas mūsų biure Vilniuje

  Adresas: Lvovo g. 68a, Vilnius.

  Atsiėmimo laikas: pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 09:00 iki 18:00, penktadieniais nuo 09:00 iki 17:00. Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame.

  Papildoma informacija: Užsisakę prekes, informuokite mus, kokiu laiku planuojate atsiimti prekes mūsų biure ir mes paruošime Jūsų užsakymą, kurį galėsite atsiimti jau tą pačią dieną.

Svetainėje naudojami slapukai (Cookies). Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.Close
Vokai | Vokai su oro apsauga | Dezes | Pakavimo medziagos © 2017