Pristatymas

Galimi pristatymo būdai:

 1. Pristatymas Venipak kurjeriu iki Jūsų namų (arba darbo) durų.

  Pristatymo laikas: skubus pristatymas visoje Lietuvoje jau kitą darbo dieną.

  Pristatymo kaina: 2.99 Eur (išskyrus sandėliavimo lentynas:  4 Eur /vnt).

  Papildoma informacija: Jeigu prekės užsakytos darbo dienomis ir apmokėtos iki 15 val., jos išsiunčiamos tą pačią dieną, tuomet jau kitą darbo dieną pristatomos nurodytu adresu į bet kurį Lietuvos miestą (miestelį, kaimą) iki Jūsų namų arba darbo durų. Pristatymo dieną kurjeris paskambina bei sutaria su Jumis patogų pristatymo laiką. Prekės pristatmomos visoje Lietuvoje išskyrus Kuršių Neriją.

  Prekės išsiunčiamos tik gavus apmokėjimą, tad jei mokėjimą atlikote ne iš SEB banko, mokėjimą galime gauti tik kitą darbo dieną. C.O.D. paslauga - atsiskaitymas grynais pristatymo metu, papildomai apmokestinama 1eur.

 2. Pristatymas registruotu paštu.

  Pristatymo laikas: prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas, tik pagal atskirą susitarimą! 

  Pristatymo kaina: 1.5 Eur (~5Lt) iki 0.5 kg - 3 Eur (~10 Lt) iki 2kg.

  Papildoma informacija: prekių pristatymą į bet kurią Lietuvos vietą atlieka AB Lietuvos pašto tarnyba „Pašto siuntos". Pašto kurjeris  palieka pranešimą su informacija apie artimiausią pašto skyrių, kuriame Jūs patys turėsite atsiimti užsakytas prekes Jums patogiu metu. 

 3. Užsakytų prekių atsiėmimas mūsų biure Vilniuje

  Adresas: Lvovo g. 68a, Vilnius.

  Atsiėmimo laikas: pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 09:00 iki 18:00, penktadieniais nuo 09:00 iki 17:00. Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame.

  Papildoma informacija: užsisakę prekes, informuokite mus, kuriuo laiku planuojate atsiimti prekes - mes paruošime Jūsų užsakymą ir dokumentus.

Svetainėje naudojami slapukai (Cookies). Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.Close
Vokai | Vokai su oro apsauga | Dezes | Pakavimo medziagos © 2017